СП-алуніт (натуральний антиперсп)

Re: СП-алуніт (натуральний антиперсп)

Повідомлення Sawwku » 21 липня 2011 07:39

я теж за камінь, але як є змога брати лише стік, то хай буде він
Буковель ...

Зображення Зображення
Sawwku
Сонцемудрість

Повідомлення: 1195
Нагороди: 3
Сонцезнайка (1) за Грудне Вигодовування (1) Слінгомалюк (1)

Повідомлення Naya » 21 липня 2011 07:43

:-) Дівчата, а що вас так торкнув той Алуніт?
Почитала я про нього, мене дещо насторожує.
Наприклад:
*100% средство против герпеса
- аякже, це при тому, що ліків від герпесу немає, а тут камінчик з 100% дією у вільному продажу :-) :-) :-)
отлично справляется с молочницей у женщин

эффективен в качестве контрацептива
- хм...а це тих 120 гр на час інтиму куди запхнути?

Та й взагалі, в мене така нехороша підозра на нього.
П. С. Я не агітую за дезодоранти-антиперспіранти, сама ними не користуюся взагалі, але стільки хороших характеристик, прям чарівних, мене насторожує...
Зображення
Зображення
Зображення

"Тот, кто лечится по медицинскому справочнику, рискует умереть от опечатки"
Кристиан Фридрих Геббель
Naya
Головний редактор

Повідомлення: 5038
Нагороди: 6
Сонцетворець (1) Завжди он-лайн (1) Кращий автор (1)
Малюк форуму (1) за Грудне Вигодовування (1) Слінгомалюк (1)

Повідомлення Sawwku » 21 липня 2011 08:02

Naya, мені головне щоб мікроби побив і вони не смерділи під пашками. а решта...
Буковель ...

Зображення Зображення
Sawwku
Сонцемудрість

Повідомлення Anyri » 21 липня 2011 09:10

Naya я в ті всі чудодійні властивості просто не вірю. Колись пробувала мастити під пахвами просто содою - дійсно запаху не було, але дуже незручно її туди насипати. Розраховую, що то така собі сода в твердому варіанті.
Ще читала що квасці якісь запікають - лінь зараз з тим бавитися )))
На рахунок ціни (порівняно з содою таки дорожче) - читала відгуки, що за рік камінь несильно зменшився при щоденному використанні, то якщо навіть на рік вистарчить - вигідніше від дезодорантів
Але візьму, попробую, тоді розкажу ;)))
Зображення
Ми робимо вибір щодня і він завжди найкращий з урахуванням наших сил і можливостей на даний момент
Anyri
Кращий модератор форуму

Повідомлення: 831
Довгожитель (1) Сонцетворець (1) Мудрий порадник (1)
Переможець конкурсу (1) за Грудне Вигодовування (1) Слінгомалюк (1)

Повідомлення lerumpochka » 21 липня 2011 17:53

я теж пробувала содою - дійсно помогає, але таки так - засипати її туди не легко))) а на додаткові властивості алуніту я теж не дуже покладаюсь, головне всі кажуть, що запах вбиває - ото і є основна ціль. а камінь природній, то чого тут боятись...а не користуватись дезедорантами для мене не вихід - не виходить в мене щогодини митись :smu:sche_nie: хіба в фонтанах :-)

питала щодо камінців, зараз може бути два (один одразу собі пекаю)))), а якщо чекати на наступні, то біля двох тижнів. в стіках є вже. гроші переводимо на карту привату і доставка новою поштою. от так! хто шо скаже?
На фоні наших обмежених можливостей значно краще видно безмежну силу Божу...
lerumpochka
Гігант думки

Повідомлення: 321
Довгожитель (1) за Грудне Вигодовування (1) Слінгомалюк (1)

Повідомлення Anyri » 21 липня 2011 22:42

Добре, тоді хай мені буде стік

Але у мене карточки Привату немає, можна гроші в руки віддати? Чи треба в банк іти?
Зображення
Ми робимо вибір щодня і він завжди найкращий з урахуванням наших сил і можливостей на даний момент
Anyri
Кращий модератор форуму

Повідомлення Sawwku » 22 липня 2011 07:27

то є ще один камінець? якщо є, то пекаю його. якщо нема, то хай буде стік
Буковель ...

Зображення Зображення
Sawwku
Сонцемудрість

Повідомлення lerumpochka » 24 липня 2011 00:13

слухайте, якшо то всі шо хочуть, то виходить нас тілько троє((( то купуємо по 45 чи чекаємо ше двох?

АПД. нас четьверо - я провела агітацію))) ше одного находьте
lerumpochka
Гігант думки

Повідомлення lerumpochka » 26 липня 2011 23:58

слухайте, почитала тут по форумах
Прихований текст. Необхідно зареєструватися.
наступне (то для тих хто хоче в томурозібратись і шось розуміється на хімії):
"- На Российском рынке появляется продукция с похожими свойствами и названиями, например дезодорант с минеральными добавками, Калинит, Алунит....Есть ли разница между этими продуктами? Какие из них можно считать истино природными?

Действительно, в последнее время продукт стал популярен и этим пользуются некоторые производители и продавцы. Нужно различать природный вариант продукта и произведенный в искуственых условиях, сырье , которое подверглось обрабоке в промышленном производстве , плавке и т.д.

Истиные природные квасцы имеют формулу Potassium Alum - KAl(SO4)2×nH2O - 12-водный. Есть похожий вариант Калинит (Кalinit) - KAl(SO4)2*11H2O - калий-алюминий сернокислый, 11-водный - это не природный вараинт. В природе квасцы могут быть только 12 водные!!!!!

Алунит (alumstone, alunite) - это не квасцы в чистом виде - Aлунит природный - KAl3(SO4)2(OH)6 - гексагидроксид-бис-(сульфат) триалюминия-калия, встречается в природе, обычно цвета белого с сероватым, желтоватым и красноватым оттенком. Алунитсодержащие породы служат """источником""" для получения квасцов, глинозёма, калиевых солей и др. Применяют для получения квасцов, глинозема, калиевых солей.

Что касается разности формул 11 водного и 12 водного вещества:

Наличие в кристаллической решётке соединения определённого количества молекул воды может кардинально изменить свойства кристалла - цвет, твёрдость, растворимость, химическую активность (да что угодно). Примеров - очень много.

Простой оксид кремния (безводный) имеет несколько модификаций - песок, кварц, кристобаллит, тридимит и т.д. (всех не сразу и упомнишь). Формула та же - SiO2, - но свойства (в основном, физические, вышеперечисленые) - очень отличаются.
Называется это "полиморфизм" - разные кристаллические структуры (пространственное расположение атомов в кристалле) при одинаковом химическом составе (брутто-формуле).
Если же в кристале оксида кремния присутствуют молекулы воды (их может быть меньше одной на формульную единицу SiO2, или целое, или дробное число, но, обычно, не более 12 Н2О на одну SiO2), то получаем огроменное количество минералов (в т.ч. драгоценных и полудрагоценных камней) с формулой SiO2*nH2О. А если учесть, что минералы с одинаковым "n" (то-есть, абсолютно идентичные по химической брутто-формуле) тоже способны к полиморфизму, то под названием "гидрат окиси кремния" подразумеваются десятки (или сотни) отдельных химических соединений.
А если в кристале "гидрата окиси кремния" присутствуют ничтожные примеси металлов (железа, хрома, кобальта и т.д.), то получаем рубин, топаз, аквамарин, изумруд и т.д. - гамма цвета, твёрдости, плотности просто огромна!
И это лишь часть минералов, составляющих земную твердь.
Другая огромная часть - "гидрат окиси алюминия" - Al2O3*nH2O. Начиная от безводного оксида (n=0 : корунд, сапфир и др.) и простейших жёлтой, белой и красной глин (n около 1...2), до громадных атомных конструкций типа цеолитов (молекулярных сит), их наберётся тоже несколько сотен (или тысяч - ещё не всё открыто).
Но самую большую часть земной коры составляют алюмосиликаты - хSiO2*yAl2O3*nH2O. Здесь не только "х" и "у", но и "n" играют огромную роль.
Автор этих строк лично анализировал кристаллическую структуру и свойства нескольких десятков разных (повторяю - разных) химических соединений, формулы которых отличались лишь содержанием молекул воды - они очень разные. А в мире этим профессионально занимаются много людей ...
Так что содержание воды в формуле кристаллического соединения - очень важный показатель.
А "квасцами" называют именно те двойные соли (двойные сульфаты одно- и трёхвалентных катионов), у которых 12 молекул воды."
Источник http://www.crystaldeo.ru/info/spec.php
Таким образом. надо брать продукт с названием "Potassium Alum" (НЕ ammonium alum!!!).

а по простому треба брати Potassium Alum" (НЕ ammonium alum!!!) той шо я попередньо знайшла - то ammonium і вже не дуже хочу його брати(((
зато знайшла новий
Прихований текст. Необхідно зареєструватися.
- 60 грам 50 грн. подзвоню спитаю чи будуть знажки якшо брати більше, але при такій купі бажаючих, думаю, кожен собі замовить сам, чи робимо СП?
lerumpochka
Гігант думки

Повідомлення Anyri » 27 липня 2011 00:44

lerumpochka написав:а по простому треба брати Potassium Alum" (НЕ ammonium alum!!!) той шо я попередньо знайшла - то ammonium і вже не дуже хочу його брати(((
зато знайшла новий - 60 грам 50 грн. подзвоню спитаю чи будуть знажки якшо брати більше, але при такій купі бажаючих, думаю, кожен собі замовить сам, чи робимо СП?

Може тепер, коли більше інформації більше й бажаючих буде :mi_ga_et:
Я приєднуюсь до закупки, можу одразу дати гроші на слінгозустрічі в четвер. А то сама згадую про такі речі тільки зразу після душу, а вдень забуваю що треба купити )))
Зображення
Anyri
Кращий модератор форуму

Поперед.Далі

Повернутись до Спільні покупки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Каталог веб ресурсів Тернопільщини Каталог сайтів Служба 109