Оголошення
Вітаємо
AppeathBeenia

Робота і декрет.

Говоримо про наш дім

Модератор: Dribchuk

Робота і декрет.

Повідомлення Dribchuk » 25 травня 2012 22:38

Дівчата! Поділіться хто що чув. Мене сьогодні коліжанка ошарашила що після 3х років декрету місце вже не зберігається навіть на державній роботі. Тобто якщо вийти в 2 декрет зразу після першого - можна лишитися без роботи. То правда?
Кожне життя - це картина. Батьки дають полотно, доля - рамку, суспільство - фарби, ну а малювати доводитися нам самим.
Dribchuk
Модератор

Повідомлення: 1686
Нагороди: 2
Ізюминка (1) Найоригінальніше хоббі (1)

Re: Робота і декрет.

Повідомлення Zoryana » 25 травня 2012 22:52

Ні, не правда. Місце ПОВИННО зберігатися і на державній роботі вони таки зберігається. Можливі хіба що якісь неформальні "терки" з начальством. Я працюю в залізничній організації і в мене кілька співробітниць йшли з одного декрету в другий без виходу на роботу. Місце за ними зберігалося. В мене самої між декретами пройшло аж раптом 8 місяців. В приватників теж так повинно бути, але там вже свої неписані правила існуюють. Знаю, що більшість підприємців просто звільняють вагітних перед декретом виключно через те, що ліньки морочитися з документами. Юридично, вони не мають на це права, але фактично, доказувати щось досить важко.
Zoryana
VIPперсона

Повідомлення: 2589

Повідомлення Dribchuk » 26 травня 2012 06:56

Я знаю що так було раніше. А тепер кажуть нові закони. :sh_ok: Може то з тих "страшилок "баба бабі сказала?"
Кожне життя - це картина. Батьки дають полотно, доля - рамку, суспільство - фарби, ну а малювати доводитися нам самим.
Dribchuk
Модератор

Повідомлення kamisia » 26 травня 2012 07:14

сісце повинно зберігатися і в приватників також, так як в мене воно то збережене.... але коли зайшла мова про вихід на роботу.... зараз нема місця, зараз не то і не сьо.... короче якщо вийду то мене одразу скоротять напевно або шо, незнаю я ще точно не взнавала
Зображення Зображення

Прийняти жінку такою, яка вона є, може тільки земля
Померти за друга не тяжко. Тяжко знайти друга за якого варто померти.
Твої вчинки говорять про тебе так голосно, що я не розберу твоїх слів
kamisia
Головний редактор

Повідомлення: 3179
Нагороди: 6
Довгожитель (1) Сонцетворець (1) Завжди он-лайн (1)
Масовик-затійник (1) за Грудне Вигодовування (1) Кращий консерватор (1)

Повідомлення Dribchuk » 26 травня 2012 08:20

В мене впринципы така сама ситуацыя на державный роботы. До декрету я працювала на декретному мысцы. Коли я вийшла в декрет та вчителька вийшла на роботу (тобто на своэ мысце). Тепер була в директора - він каже місця немає, родіть 2гу дитину. Тобто якщо декрет закінчиться і вийду на роботу то мене теж напевне скоротять, ну в крайньому разі переведуть в іншу школу.
Dribchuk
Модератор

Повідомлення kamisia » 26 травня 2012 08:31

Dribchuk скорочення в державній конторі по закону з відповідними виплатами і тд... а в приватній за згодою сторін, а то дві великі різниці....
Зображення Зображення

Прийняти жінку такою, яка вона є, може тільки земля
Померти за друга не тяжко. Тяжко знайти друга за якого варто померти.
Твої вчинки говорять про тебе так голосно, що я не розберу твоїх слів
kamisia
Головний редактор

Повідомлення: 3179
Нагороди: 6
Довгожитель (1) Сонцетворець (1) Завжди он-лайн (1)
Масовик-затійник (1) за Грудне Вигодовування (1) Кращий консерватор (1)

Повідомлення Ulkanet » 26 травня 2012 20:48

якшо ти була на декретному місці, то так місце не зберігається. якшо б ти була оформлена на постійному, то булоб тобі місце. а так все залежить від деректора, захоче - знайде, а ні - то ні. :-(
але не обовязково родити другу дитину, декретна відпустка може бути до 6 років, по стану здоровя дитини. розпитай педіатра, почитай закони і ше попитай когось. бо я знаю шо моя тьотка зробила буда собі довідку шо дитина хвора (астма, малій дали групу) і сиділа до 6 років. правда там тоді нема жодних виплат. але стаж йде і місце збереглося (бо то було постіне її місце, а не декретне).
Зображення
Ulkanet
Своя людина

Повідомлення: 714
Нагороди: 1
Найоригінальніше хоббі (1)

Повідомлення yultsya » 27 травня 2012 16:35

Ulkanet ага і я про це знаю.Якщо була на декретному місці, то воно не зберігається то правда.

Є якась газета чи журнал, де друкуються всі нові закони. От не памятаю,як вона називається. А ще, в обласній раді здається чи може в самому управлінні освіти є юрист,який може проконсультувати по цих питаннях.
Зображення

Дитинство – це коли ти радієш купленому велосипеду так, як не будеш радіти в майбутньому купленим автомобілем:)))
yultsya
Модератор

Повідомлення: 1342
Нагороди: 4
Довгожитель (1) Масовик-затійник (1) Переможець конкурсу (1)
за Грудне Вигодовування (1)

Повідомлення Zoryana » 27 травня 2012 23:21

Газета називається "Урядовий кур"єр". Там друкують всі найновіші зміни до законодавства. Ще можна питати в Гугля по запиту Зміни до КЗОТу (КЗППу) - (Кодекс законов о труде - Кодекс законів про працю, багато юристів і кадровиків вживають стару абревіатуру).
Відповім ще некваліфіковано, але як головний бухгалтер досить солідного підприємства (щоб не було сумнівів в моїй компетенції :-): ) коли тебе приймають на декретне місце, в трудовому договорі вказують, що працівник прийнятий на КОНКРЕТНИЙ термін (декретний), на таке-то місце.
А якщо ти маєш постійне місце роботи і перебуваєш в декретній відпустці, після якої оформляєш наступну, згідно трудового договору, де-юре тебе не мають права скоротити НІЯК. Але, фактично, все залежить від того, наскільки саме ти потрібна підприємству.
Якщо знайдете в УК або КЗОТі протилежне - киньте посиланням
Zoryana
VIPперсона

Повідомлення: 2589

Повідомлення yultsya » 27 травня 2012 23:58

Zoryana написав:Відповім ще некваліфіковано, але як головний бухгалтер досить солідного підприємства (щоб не було сумнівів в моїй компетенції ) коли тебе приймають на декретне місце, в трудовому договорі вказують, що працівник прийнятий на КОНКРЕТНИЙ термін (декретний), на таке-то місце.

ну так, якщо цей термін закінчується, то виходить,що зі свого декрету ти вже не маєш куди вийти.
Зображення

Дитинство – це коли ти радієш купленому велосипеду так, як не будеш радіти в майбутньому купленим автомобілем:)))
yultsya
Модератор

Повідомлення: 1342
Нагороди: 4
Довгожитель (1) Масовик-затійник (1) Переможець конкурсу (1)
за Грудне Вигодовування (1)

Далі

Повернутись до Наша оселя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Каталог веб ресурсів Тернопільщини Каталог сайтів Служба 109